PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140245}
6,9 7 750
ocen
6,9 10 1 7750
5,8 5
ocen krytyków
Anthony Zimmer
powrót do forum filmu Anthony Zimmer

To jeden z nielicznych polskich aktorów, który jest rozpoznawany poza granicami naszego kraju i zagrał w wielu obcojęzycznych filmach. Jest również idealnym przykładem na to, że aktor nie musi być przystojny, musi być po prostu znakomitym aktorem, bo niestety Daniel Olbrychski, delikatnie mówiąc, nigdy urodą nie grzeszył...

doyna

Wrecz przeciwnie - za młodu byl bardzo przystojny. Niestety im jest starszy tym jest gorszym aktorem - w ostatnich latach Daniel prezentuje aktorskie dno.

sever

Hah, ile osób tyle opinii w takim razie :) pozdrawiam

sever

Dokładnie, poziom jego aktorstwa jest wprost proporcjonalny do przemijającej urody. A szkoda, bo mogło być odwrotnie.

doyna

czy to ten pan który reklamował biedronkę?

wildecard

Owszem, jako Kmicic karmiący konia polskimi jabłkami z Biedronki.

doyna

Daniel Olbrychski to taki polski Robert Redford, przynajmniej z wyglądu :P

doyna

'delikatnie mówiąc, nigdy urodą nie grzeszył...' Zależy, co kto lubi. Dla mnie jest przystojny. A jako Franek w 'Skoku' - nawet zabójczo przystojny. Fakt, parę lat temu to było. Ale nie jest źle.

TangoAndWaltz

Olbrychski zabójczo przystojny, Kiedykolwiek, khm, allright to ja wysylam CV do Karla Lagerferda.

dannyboi

Jeśli masz na myśli, że wspieram osobników uznawanych powszechnie za brzydoty skończone, to nie jest to pierwszy raz, kiedy coś takiego słyszę, i od rodziny, i od innych. I pewnie do 90-tki usłyszę jeszcze n razy. Jakoś tak Bozia dała ;)
Może dlatego, że sama mam urodę dosyć chłopacką.

TangoAndWaltz

A Jean Reno przystojny, czy nie?

TangoAndWaltz

No ten to ma cos w sobie, ale nie wiem jak kobiety na niego patrza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones