PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7077}

Błękitna nuta

La note bleue
6,6 969
ocen
6,6 10 1 969
6,0 4
oceny krytyków
Błękitna nuta
powrót do forum filmu Błękitna nuta

Czy ktoś posiada napisy do tego filmu?? Proszę o pilny kontakt. lejmoniada@gg.pl

ocenił(a) film na 10
Sylvja

a skąd wziąć film?

ocenił(a) film na 9
nameless_5

z sieci?
podbijam temat - przetrząsnęłam wszelkie możliwe kąty w internecie i napisów brak - a szukam od dawna; o co kaman? TAKI film TAKIEGO polskiego reżysera i do tej pory nic? podobnie: szukałam do "Narwana miłość" i to samo; ręce opadają, żal .... ściska, podczas gdy do pierwszego lepszego japońskiego badziewia tłumaczenie pojawia się niemal od razu... eh, ten Żuławski... nielubiany czy co...

ocenił(a) film na 10
GrellRautha

GrellRautha, nadmiar życzliwości spływa po Twojej wypowiedzi, jak jeszcze wstawisz jakieś konkretne namiary to będzie prawdziwy potop..;)

ocenił(a) film na 9
nameless_5

sry, jeśli uraziłam, ale wydało mi się to zbyt oczywiste; odrobina chęci i wujek google sam znajdzie
z LEGALNYCH metod: polskie wydanie DVD jest do kupienia, np. na allegro
film jest osiągalny, napisy niestety nie

GrellRautha

Posiadam angielskie napisy do "Narwanej miłości", więc jeśli chcesz to mogę wysłać.

ocenił(a) film na 9
glirycynooleinian

dzięki, ktoś mi już jednak podesłał napisy do tego filmu po polsku - czyli jednak są; wygląda na to, że jest to towar czarnorynkowy, który krąży tylko w podziemiu ;)
co do filmu "Błękitna nuta" - znalazłam już wersję z lektorem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones