PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4688}

Córka d'Artagnana

La fille de d'Artagnan
5,9 3 021
ocen
5,9 10 1 3021
Córka d'Artagnana
powrót do forum filmu Córka d'Artagnana

Dawno temu, a konkretnie w 1995 roku Canal+ wchodząc do Polski przez kilka lat dubbingował filmy i seriale aktorskie, także te przeznaczone dla dorosłego widza. Dzisiaj zdobycie tych wersji graniczy z cudem, ale moje doświadczenie pokazało, że ludzie mogą coś tam jeszcze posiadać w swoim domowym archiwum.

Jednym z takich dubbingów Canal+ był dubbing do filmu "Córka d'Artagnana" który powstał w 1996 roku. Leciał tylko na antenie Canal+ i Ale kino.

Gdyby ktoś cudem posiadał film "Córka d'Artagnana" (jak i inne dubbingi) w wersji z polskim dubbingiem robionym na zlecenie Canal+ to prosiłbym o kontakt. Sam kolekcjonuję stare dubbingi (nawet te z czasów PRL-u) i na pewno jakoś dojdziemy do porozumienia.

Sam posiadam dubbing do filmu "Córka d'Artagnana", ale niestety moje nagranie urywa się zaraz na początku napisów końcowych kiedy to lektor zaczął wymieniać listę realizatorów polskiego dubbingu. Dodatkowo dźwięk jest w złym stanie (niestonowany) co jest spowodowane tym, że głowica magnetowidu była zanieczyszczona. Może jakimś cudem ktoś posiada lepszą wersję nagrania tego filmu.

Prosiłbym o kontakt na mój adres mailowy:
dezerter_poczta@op.pl

Replo

Wpierw "Dezerter", potem radio, "Muzyczna Jedynka"
Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję

ALE TERAZ NA POWAŻNE:

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones