PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5535}
7,2 1 244
oceny
7,2 10 1 1244
Fanfan
powrót do forum filmu Fanfan

Odwieczny problem.

ocenił(a) film na 8

Widziałen film w telewizji. Podobał mi się bardzo - 8/10. Zapragnałem go kupić. Problem w tym, że nie znam żadnego języka oprócz polskiego. Bo kupić DVD z filmem w dobie Internetu, to nie problem. Ale kupić z polskim tłumaczeniem - to już tak. Dlatego - jeśli ktoś ma plik tekstowy z tłumaczeniem, lub wie gdzie jest - to bardzo proszę, niech da znać na kulej@os.pl

Jeluk

Również poszukuję tego filmu w polskiej wersji językowej, jeżeli udało się Panu zakupić Fanfana to poproszę o namiary na sklep. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
lara_olga1

Niestety polska wersja językowa jest raczej nieosiągalna. Chyba, że komuś uda się nagrać z TV. Filmy czasem kupuje na giełdach przez Internet. Wychodzi taniej niż kupować w Polsce. W momencie pisania tego postu jest dostępny np. na eBay'u za 4,49 GBP plus 2,5 GBP za przesyłke z Hong Kongu.
A napisy do niego już zdobyłem :)

Jeluk

czesc,masz napisy do filmu fanfan?mam dvd 6gb beda pasowac do twoich napisów,odpisz mi na mojego meila memnon7@op.pl,pozdrawiam

Jeluk

terz proszę o info w sprawie napisów e-mail:lady_europe@wp.pl

Lady_Europe

Czy macie może napisy do tego filmu?? Jak tak bardzo proszę o kontakt:wariacja@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones