PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489830}

Przyjaciel u boku

L'homme de chevet
6,7 1 072
oceny
6,7 10 1 1072
Przyjaciel u boku
powrót do forum filmu Przyjaciel u boku

Niesamowity

użytkownik usunięty

Rewelacyjnie zagrany, bardzo realistyczne relacje miedzy glownymi bohaterami. I mocno prawdziwe zakonczenie, ktore niestety przypomina, ze zycie, nawet gdy sie chce zyc, nie jest bajka. Wszystko to w kontrascie na tle pieknych krajobrazow, wrecz miejsca ktore mogloby byc rajem.

ocenił(a) film na 8

Myślisz, że głównych bohaterów łączyła przyjaźń czy kochanie? Ja mam na ten temat mieszane uczucia ...

ocenił(a) film na 8
peza_92

Ja myślę że miłość , ale jej specyficzny rodzaj . Gdzie nie liczy się cielesność , a charakter i upartość obu stron . Na prawdę bardzo miły film .

peza_92

No ja też mam mieszane uczucia ...
Nawet nie wiadomo kto kogo bardziej potrzebuje w tym związku jak i inne relacje Leo - jak w życiu nic .

użytkownik usunięty
ZeberkoPL

potrzebowali siebie nawzajem, o to właśnie chodzi w życiu.

ocenił(a) film na 9
peza_92

Ja myślę, że w bohaterach powoli,stopniowo kiełkowała prawdziwa, głęboka i dojrzała miłość. Taka ,która nie opierała się na impulsach i intensywnych namiętnościach jak to często ma miejsce w "standardowych" ,damsko-męskich relacjach.Mamy tu zakończenie otwarte ale przypuszczam, że w dalszym ciągu,poziom rozwoju wzajemnego przywiązania i kontaktów mógł przybierać coraz bardziej zaawansowane zjawiska. Trudne, choć odmienne doświadczenia mogą tej zażyłości nadać długofalowy,poważny ton.Niekoniecznie tak musiałoby być ale to jedna z moich hipotez.

ocenił(a) film na 8
Mila1505

Zakończenia otwarte lubię

ocenił(a) film na 9
peza_92

Ja też. Pobudzają wyobraźnię i inspirują do głębszych refleksji :-)

ocenił(a) film na 8
Mila1505

Ostatnio podobał mi się film: Wszyscy wiedzą. Zakończenie otwarte ma

ocenił(a) film na 9
peza_92

Dzięki za ofertę. Ja polecam "Co ludzie powiedzą". Poważna tematyka,również z zakończeniem otwartym.

a czy na końcu on ich utopił w morzu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones