PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621985}

Szczęście nigdy nie przychodzi samo

Un bonheur n'arrive jamais seul
6,6 3 303
oceny
6,6 10 1 3303
Szczęście nigdy nie przychodzi samo
powrót do forum filmu Szczęście nigdy nie przychodzi samo

film pokazuje, że we Francji kraju podobno wyzwolonym od konserwatywnej struktury społecznej, ma ona się świetnie. Substancją konserwującą system, jest kobieca hipokryzja. Gdyby autorzy podeszli odważniej do tematu zrobili by ciekawy film. To co przedstawili nam, jest ciekawe do momentu gdy pada to pytanie.

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Wybory kobiet różnymi ścieżkami chadzają. Mając śliczną, cudowną, powabną, o jejku ...itd itp Sophie Marceau i wręcz paskudnego Gada (ZASKAKUJĄCE SŁOWO WYSZŁO !!!) Elmeleha - kameleon zgłupiał by z błyskawicznie, zachodzącymi po sobie zmianami kolorystycznymi własnej skóry. Urokliwa, pełna wdzięku Sophie i kiedy przyszedł już koniec rzekłem - dlaczego już !! Przysłaniałem ręką to oko po której stał Gad i umęczony i nie do końca zadowolony (o czym wyżej) dotrwałem do zakończenia. Wariat !! ktoś pomyśli - może i coś w tym jest !!! Gdyby nie Gad dałbym nawet 8/10 a tak tylko 6/10 !!!

Szpila_1308

Ja kobieta, uważam, że ten facet ma urok osobisty, tzw TO COŚ i w ogóle nie przeszkadzał mi jego widok w filmie. Zresztą jak to mawia moja babcia "facet musi być trochę ładniejszy od diabła" hehe a komedia na duży plus

ocenił(a) film na 6
aleksandra19947

Napisz mi, Oleńko, proszę jak wygląda diabeł !? Czy jak Johnny Deep albo Brad Pitt a może jak .....???

Szpila_1308

Proszę bardzo! Jestem tak miła, że nawet zamieszczę linki do zdjęć :)
Diabeł z całkiem niezłym kaloryferem http://primoclipart.com/files/preview/big/69/Devil%20Clip%20Art.jpg (klata nawet przypomina klatę Brada Pitta)
A tutaj diabeł w nieco grubszej wersji http://s2.rimg.info/6cca4cdbe31ad561f89dd4b328863adc.gif

ocenił(a) film na 6
aleksandra19947

Dziękuję ! Jestem pod wrażeniem !! Zdecydowanie jestem za tym drugim - taki do przytulenia myślę, że życie radośniej by z takim leciało a ten pierwszy to taki jakiś bezmózgowy macho !? Serdecznie pozdrawiam !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones