PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=960}

Wierność

La fidélité
6,6 2 233
oceny
6,6 10 1 2233
6,2 6
ocen krytyków
Wierność
powrót do forum filmu Wierność

ten film to hybryda pełna wielu gatunków filmowych od miłosnego choc tragicznego lovestory (dalekiej od hoolywodzkiej wersji kina romantycznego) kina akcji ( w stylu wręcz japonskich filmów o yakuzie.....plus handel organami..i chyba najnmniej przekonywujący wątek filmu) po dramat rodzinnej sagi....ale główny watek i chyba najciekawszy to własnie miłość i zdrada..szkoda ze reżyser rozprasza widza i zmusza do ogladania tanich efektów z kina akcji...to rozproszenie i wiele watkowośc nie ułatwia i przedłuza film do prawie 3 godzin..ale mysle ze warto obejrzec choć miejscami zastrzeżenia są i pewnie po jakims czasie będą coraz wieksze...zreszta film obejrzałem 2 godziny temu..:)

ocenił(a) film na 10
thom95

wydaje mi się że powinnaś go ponownie oglądnąć. niekiedy filmy podobaja się bardziej , to jest naprawde wybitny film

jusienka1

moze masz racje...ale film wybitny hmm to chyba za duze słowo..:)))

użytkownik usunięty
thom95

Odniosłam podobne wrażenie.
Oglądałam ten film 2 razy i uważam, że jest on jak koncert na chór i orkiestrę symfoniczną. Problem polega na tym, że wszystkie instrumenty grają w tym samym czasie, jednakowo głośno a chór nie przestaje śpiewać, w związku z czym nie można rozpoznać melodii wśród tej kakofonii dźwięków. Czułam się trochę zagubiona za pierwszym razem ale kiedy obejrzałam po raz drugi to przypomniał mi się fragment z W. Blake " Nadmiar zgryzoty śmiech budzi."
Mogło być krócej i ciekawiej ale jest, jak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones